Partnerzy

  • PZU
  • KGHM

Organizatorzy

  • Puls Biznesu
  • Kulczyk Investments
O projekcie

Konferencja Pulsu Biznesu - PB SPIN – SUKCES PASJE INSPIRACJE - to wyjątkowe wydarzenie, które jak żadne inne wcześniej zgromadzi w jednym miejscu największe ikony polskiego biznesu, kultury, sportu i polityki.

Wszyscy zgromadzeni uczestnicy odnieśli SUKCES w swojej dziedzinie, a ich nazwiska znane są na świecie. Opowiedzą o PASJACH, których rozwijanie stało się nie tylko źródłem energii do intensywnej pracy, ale także drogą do realizacji planów i osiągania celów. Ich wystąpienia stanowić będą bogate źródło INSPIRACJI pokazujące Polakom, że każdy z nas, niezależnie od okoliczności, może podbić świat.

Konferencja zostanie przeprowadzona w formie czterech następujących po sobie bloków, z których każdy składać się będzie z trzech dwudziestominutowych prelekcji. Obok siebie wystąpią politycy, artyści, biznesmeni i sportowcy tworząc unikatową mieszankę energicznych, pasjonujących opowieści.

Spotkanie odbędzie się 28 kwietnia. Będzie ono dostępne dla wszystkich – dzięki wideorelacji za pośrednictwem portali pb.pl oraz Bankier.pl, na których również dostępne będą nagrania wypowiedzi.